Kreklu apdruka

Posted on September 7, 2018

Kreklu apdruka paša spēkiem vai apdrukas darbnīcā – ko izvēlēties?

Kādam Tev tuvam cilvēkam tuvojas svētki, bet nezini, ko lai uzdāvina, vai arī pats vēlies atsvaidzināt savu garderobi, bet nezini, kā to panākt? Lielisks risinājums ir apdrukāts krekls, kas var palīdzēt dažādās dzīves situācijās. T-kreklu apdruka kļūst arvien populārāka. Jo unikālāks ir apģērbs un uz tā esošā apdruka, jo pamanāmāks ir tā valkātājs! Kā notiek kreklu apdrukāšana, kur to iespējams veikt, un kam to uzticēt – drukas darbnīcām vai mēģināt paša spēkiem? Turpini lasīt rakstu un noskaidro!

Kreklu apdruka un tās cena ir atkarīga no dažādiem faktoriem, tostarp vietas un veida, kā to darāt. Kas ietekmē apdrukas cenu?

Kreklu apdruka – kas nosaka cenu?

Pirms izlem, kam uzticēt krekla apdruku, nepieciešams iepazīties ar cenām. Jāatzīst, ka populārāks veids, kā apdrukāt kreklu, ir vēršoties pie uzņēmumiem, kas piedāvā šādu pakalpojumu. Kas ietekmē apdrukājamā krekla cenu?

 • Apdrukas parametri. Jo lielāks un ar krāsu piepildītāks būs apdrukājamais laukums, jo dārgāka būs pati apdruka.
 • Krekla materiāls. Būtisku atšķirību apdrukas cenā rada arī krekla auduma izvēle. Ir vienkāršāki kokvilnas krekli, kas būs salīdzinoši lētāki, turpretī dažādi elpojošie materiāli, kas piemēroti sportiskām aktivitātēm, būs dārgāki.
 • Krāsa. Ir svarīgi, kādu krāsu izvēlas, veicot apdruku. Tas, vai šis būs svarīgs noteikums cenas aprēķināšanā, atkarīgs no katra uzņēmuma.
 • Daudzums. Protams, kā jau tas ir ar ikvienu preci, būtiski cenu var ietekmēt tieši apdrukas daudzums. Jo lielāka kvantitāte, jo zemākas izmaksas, tādējādi ļaujot par katru kreklu samaksāt salīdzinoši mazāk.

T kreklu apdrukas cenas ietekmē arī tā iespiešanai izmantotā tehnoloģija. Kādi ir veidi, kā iespējams veikt kreklu apdruku? Par to lasi raksta turpinājumā!

Kreklu apdrukas tehnoloģija – kā tā atšķiras?

Gan t kreklu, gan citu drēbju apdrukai tiek izmantotas dažādas tehnoloģijas. Katrai no tām ir gan savas priekšrocības, gan trūkumi, tāpēc svarīgi ir izvēlēties atbilstošāko. Biežāk lietotās metodes ir:

 • termodruka. Šis ir vienkāršākais veids, kā apdrukāt kreklus. To iespējams izmantot, ja nepieciešams veikt vienkāršus drukas darbus, lietojot vien pāris krāsas. Šāda apdruka ir vienkārša, jo nepieciešams vien izploterēt tekstu un tad ar termo preses un plēves palīdzību to uzspiest uz apģērba;
 • digitālā tiešā druka. Šis ir viens no populārākajiem veidiem, jo ar tās palīdzību iespējams veikt visdažādāko attēlu uzdruku. Krāsa tiek vienmērīgi uzklāta vienā kārtā, un drukāšana norit, izmantojot printeri;
 • sietspiede. Lai izmantotu šo metodi, krāsas uz apģērba gabala tiek klātas vairākos slāņos. Tā kā šis ir roku darbs, tā izmaksas ir salīdzinoši augstākas, tāpat kā kvalitāte.

Apdrukāt iespējams visdažādākos kreklus. Visbiežākā ir polo kreklu, t kreklu un sporta kreklu apdruka. Turpini lasīt rakstu un uzzini, kur Rīgā un citur Latvijā iespējams veikt pasūtījumus un apdrukāt kreklus!

Kur iespējams apdrukāt kreklus?

Kreklu apdruka Rīgā ir ļoti populāra, un to iespējams veikt gan dažādos lielveikalos, piemēram, kreklu apdrukājot Origo vai Alfā, gan arī apdrukas veikalos ārpus tirdzniecības centriem, piemēram, “Uzvelc kreklu” internetveikalā.  Populāra ir arī kreklu apdruka:

 • Jelgavā;
 • Liepājā;
 • Valmierā;
 • Ventspilī u.c. Latvijas lielākajās pilsētās.

Kreklu apdruka paša spēkiem ir daudz sarežģītāks un nereti arī dārgāks process, kura veikšana prasīs lielākus ieguldījumus, nekā attiecīgo apdruku pasūtot pie apdrukas veicējiem, taču tas ir katra paša izvēlē – kuru no apdrukas veidiem izvēlēties. Esi atšķirīgs un pasūti vai izveido savu unikālo kreklu jau tūlīt!

Comments are closed.