Ātrie kredīti Latvijā – kas tos raksturo?

Posted on March 28, 2020 in Dažādi

Lendeeno - ātrais kredīts

Vajadzība pēc īstermiņa aizdevuma kādreiz var rasties teju ikvienam. Iemesli var būt visdažādākie, bet iespējas, lai saņemtu naudu, ir ierobežotas. Šādu situāciju risināšanai cilvēki nereti izvēlas kredītdevēju sniegtos pakalpojumus, jo tas ir vienkāršāki – naudu var saņemt ātri, neatskaitoties kredītdevējam par izlietošanas mērķi. Bet kas raksturo ātros kredītus Latvijas tirgū un kā tos salīdzināt Lendeeno.com? Lasi rakstu un noskaidro!

Ātros kredītus cilvēki lielākoties izvēlas, lai saņemtu salīdzinoši nelielas naudas summas – 100, 200 vai 300 eiro –, tomēr netiek izslēgta arī iespējamība saņemt lielākas summas līdz pat 1000 eiro. 

Kas tas ir?

Ātrais kredīts būtiski var atšķirties no citiem kredītu veidiem, ņemot vērā tā izsniegšanas noteikumus. Kas ir ātrie kredīti Latvijā un kas tos raksturo?

  1. Izsniedzēji. Ātrie kredīti internetā tiek izsniegti no nebanku sektora aizdevējiem. Ja ilgtermiņa kredītus, piemēram, hipotekāro kredītu, izsniedz arī bankas, tad īstermiņa kredītus pie banku sektora aizdevējiem saņemt nevarēsi.
  2. Ķīla un galvotājs. Bieži vien cilvēkus no aizdevuma ņemšanas attur tieši ķīlas un galvotāja trūkums – negribi lūgt palīdzību radiem, kā arī ieķīlāt savu māju, piemēram. Šādas situācijas, visticamāk, negadīsies, saņemot ātro kredītu, jo šāda veida aizdevumā kredītdevēji nemēdz pieprasīt ķļu un galvojumu. 
  3. Procenti. Procentu likme ir svarīgs noteikums, izvēloties aizņēmumu un aizdevēju. Šāds aizdevums ir izdevīgs tāpēc, ka nereti, pirmoreiz saņemot kredītu pie konkrēta aizdevēja, tas tiek piešķirts bez procentu likmes, kas savukārt nozīmē, ka Tev būs jāatod tieši tik, cik aizņēmies, un nenāksies pārmaksāt.

Lai arī ātrais kredīts ir pievilcīgs, ņemot vērā izsniegšanas noteikumus, jārēķinās, ka katrs pieteikums tiek izskatīts, kas nozīmē, ka aizdevējs pārbaudīs, kāda ir potenciālā kredītņēmēja kredītvēsture. Kas jāzina?

Ātrie kredīti ar sliktu kredītvēsturi

Situācijās, ja iepriekš esi saskāries ar kredītu atmaksu, kas nav ritējusi pēc plāna, rodas sajūta, ka citu aizņēmumu nebūs iespējams saņemt, taču tā nebūt nav patiesība. Ir aizdevēji, kuri, izvērtējot citus aspektus, piemēram, ikmēneša ienākumu daudzumu, lemj par labu kredīta izsniegšanai arī situācijās, ja kredītvēsture iepriekš tikusi sabojāta.

Ātrie kredīti ar parādsaistībām

Nereti, atmaksājot kādu citu aizdevumu, var rasties steidzama vajadzība pēc nelielas naudas summas. Kā rīkoties? Viens no variantiem – izvēlēties kādu aizdevēju un saņemt īstermiņa kredītu, jo tos izsniedz arī situācijās, ja šobrīd saskaries ar parādsaistībām un veic cita kredīta atmaksu. 

Ātro kredītu salīdzināšana – vienkāršs process pie Lendeeno.com!

Ar Lendeeno.com palīdzību iespējams ātri iepazīties ar galveno informāciju, kas saistīta gan ar ātro kredītu nozari, gan citiem kredītu veidiem. Ko iespējams uzzināt, salīdzinot Lendeeno.com?

  • Galveno informāciju, kas jāzina par ātro kredītu aizdevumiem – kad izvēlēties, kas tas ir, kā pareizi saņemt kredītu. Tas ļauj saprast, vai konkrētais aizdevums ir piemērots attiecīgajā situācijā.
  • Piedāvājumu no aizdevējiem vienkopus. Jā, tas ir ļoti izdevīgi – ievadot datus par vēlamo kredīta apmēru un atmaksu, uzzināt, ko piedāvā dažādi kredītdevēji, sākot ar saņemšanas noteikumiem, līdz pat procentu likmēm un atmaksas laiku. Tas būtiski ietaupa Tavu laiku, izvēloties kredītdevēju.

Izvēlēties atbildīgi jebkura aizdevuma gadījumā ir pats svarīgākais! Atrodot piemērotu aizdevēju, Tu vari ietaupīt savus līdzekļus un veikt atmaksu, par to nebēdājot! Ienāc Lendeeno.com, uzzini, kas ir ātrais kredīts, salīdzini aizdevēju piedāvājumus un izvēlies izdevīgāko kredītdevēju, par to nemaksājot ne centa!

ātrais kredīts

Izvēlies atbildīgi. Atceries, ka ātrie kredīti internetā, tāpat kā ikviens cits aizņēmums, ir nopietns solis, tāpēc nepieciešams rūpīgi izvērtēt to nepieciešamību. Ja esi nolēmis spert šo soli, apmeklē Netcredit un salīdzini piedāvājumus jau šodien!

Comments are closed.